Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Cecelia Ahern

Cecelia Ahern
Datum narození: 30.09.1981
Místo narození: Dublin, Irsko

Životopis:

Cecelia Ahern se narodila 30. září 1981 v hlavním městě Irska, Dublinu. Je dcerou irského politika Patricka "Bertieho" Aherna. Její starší sestra Georgina Ahern je manželkou zpěváka Nickyho Byrnea z irské popové skupiny Westlife.

Cecelia má vystudovanou žurnalistiku a mediální komunikaci na Griffith College Dublin. A stejně jako její švagr se i ona v této době věnovala zpěvu. Byla součástí kapely Shimma, se kterou v roce 2000 skončila na třetím místě v soutěži Eurovision Song Contest, kde soutěží pěvečtí zástupci z celé Evropy.

Když jí bylo 21 let, tedy v roce 2002, napsala svou první knihu nazvanou P.S. MILUJI TĚ, která nakonec vyšla až v roce 2004, ale stal se z ní bestseller, který slavil u čtenářů velký úspěch a za další tři roky posloužil jako předloha pro vznik stejnojmenného filmu s Hilary Swank a Gerardem Butlerem v hlavní roli.

Následovala kniha S LÁSKOU, ROSIE v roce 2005, která se taktéž dočkala úspěšné adaptace se sympatickým hereckým duem Lily Collins a Sam Claflin. V roce 2014 kromě S LÁSKOU, ROSIE vyšly i dva televizní filmy podle jejích předloh, ale ty neslavily takový úspěch.  Cecelia pracovala i v televizi jako autorka pro seriál SAMANTA WHO? v roce 2007.

14. prosince 2009 porodila svému manželovi Davidu Keoghanovi první dceru, Robin, a 23. července 2012 přivítala rodina dalšího potomka, syna Sonnyho. Momentálně spolu žijí v městečku Malahide.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku